Strona Główna :

W dniu 16 marca 2018 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie KGHM ZANAM podjęło uchwałę o zmianach w składzie zarządu spółki. Prezesem zarządu został Mariusz Bober.

Z funkcji prezesa odwołany został Łukasz Hołubowski. W zarządzie pozostali natomiast Janusz Cendrowski i Artur Pawluś.

Obecny skład zarządu KGHM ZANAM S.A.:

Mariusz Bober – prezes zarządu

Janusz Cendrowski - wiceprezes zarządu

Artur Pawluś – wiceprezes zarządu

Po raz kolejny KGHM ZANAM uczestniczył w targach pracy organizowanych przez krakowską Akademię Górniczo-Hutniczą. Zainteresowanie ofertą spółki było bardzo duże.

Tegoroczna wiosenna edycja odbyła się 8 marca br. i ściągnęła do gmachu głównego AGH liczne grono studentów i absolwentów uczelni. Według ustaleń organizatorów było to nawet 5 tys. osób. Wśród niemal setki wystawców reprezentujących czołowe branże sektora przemysłowo-gospodarczego nie zabrakło KGHM ZANAM. Przedstawiciele spółki przedstawiali specyfikę pracy w firmie, warunki zatrudnienia oraz obecne oferty pracy, udzielali także dokładnych informacji na zadawane przez młodych ludzi pytania. Ci ostatni byli bardzo zainteresowani firmą i propozycjami zatrudnienia – wielu studentów czekało w kolejce, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Najczęściej dopytywano o możliwość odbycia płatnych staży czy praktyk w KGHM ZANAM, a także o formę rekrutacji do spółki. Być może już wkrótce wśród nowych pracowników pojawią się absolwenci tej znanej i popularnej uczelni technicznej.